
Вал вторинний КПП (голий) ГАЗель Next ГАЗ (пр-во ГАЗ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 5500812991
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вал вторинний КПП (голий) ГАЗель Next ГАЗ (пр-во ГАЗ)
Номер деталі А21R22-1701105, призначена для СНГ Авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x430x70мм., орієнтовна вага - 3,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | А21R22-1701105 |
| Виробник | Горьковський автомобільний завод |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.20000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | СНГ Авто |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
