Прокладка піддону картера АКПП MB (вир-во FEBI)
Номер деталі 30156, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x120x20мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30156 |
| Вид прокладки | КПП |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

