
Циліндр зчеплення робочий MERCEDES G-CLASS(W460) 2,3-3,0 79-92 (Вир-во CIFAM)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900292758
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Циліндр зчеплення робочий MERCEDES G-CLASS(W460) 2,3-3,0 79-92 (Вир-во CIFAM)
Номер деталі 404-018 , призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x230x70мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 404-018 |
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, T1, G-Class, T1/TN, /8 (W114/W115), W111, W112 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
