
Сальник двигуна FRONT OPEL Z13DT/A13DTC/Z32SE B1BAVISLRDX7 40X52X7 FPM (пр. Corteco)
370 ₴
- В наявності
- Код: 6900377623
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна FRONT OPEL Z13DT/A13DTC/Z32SE B1BAVISLRDX7 40X52X7 FPM (пр. Corteco)
Номер деталі 12019250B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x10мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12019250B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Suzuki, BMW, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 3, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tiida, Tipo, Tigra, Grande Punto, Ulysse, Combo, 500, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Gamma, Fiorino, Vectra, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Довжина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
