
Сальник двигуна N HONDA BAVIDRWX7 40X52X7 FPM (вир-во Corteco)
510 ₴
- В наявності
- Код: 6900377842
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна N HONDA BAVIDRWX7 40X52X7 FPM (вир-во Corteco)
Номер деталі 15510042B, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x10мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510042B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з моделлю | Xantia, X5, 3, ZX, Xsara, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Довжина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
