
Сальник розподільного валу двигуна, диференціала провідного мосту, коробки передач 38X52X6 FPM BAVIS
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900377848
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу двигуна, диференціала провідного мосту, коробки передач 38X52X6 FPM BAVIS
Номер деталі 15510080B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x60x15мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510080B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volvo, Audi, Hyundai, Mini, Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sirion, C-Class, C-Max, C30, Carnival, Puma, Fiesta, Tempra, Terracan, Focus, Tipo, Fusion, A3, Uno, S-Class, S40, V50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Довжина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
