
Сальник двигуна N/FRONT FORD ASDA/M7JA/M7JB/STJA/FUJA/FUJB 33X47X5 FPM BAVISLRDX7 (вир-во Corteco)
360 ₴
- В наявності
- Код: 6900377849
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна N/FRONT FORD ASDA/M7JA/M7JB/STJA/FUJA/FUJB 33X47X5 FPM BAVISLRDX7 (вир-во Corteco)
Номер деталі 15510081B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x60x15мм., орієнтовна вага - 0,01200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510081B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Acura, Volvo, Ford, Mercedes-Benz, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Transit Connect, C30, 740, Kuga, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Puma, Fiesta, Focus, Fusion, Integra, S-Max, V40, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01200 кг |
| Довжина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
