
Тяга стаб. KIA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
670 ₴
- В наявності
- Код: 6900421229
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. KIA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34479 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x290x40мм., орієнтовна вага - 0,37500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34479 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37500 кг |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
