
Втулка стабілізатора DACIA LOGAN, SANDERO 04- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6900421247
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора DACIA LOGAN, SANDERO 04- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34571 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34571 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
