
Ролик натяжний ГРМ (Вир-во DAYCO)
650 ₴
- В наявності
- Код: 6900474389
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний ГРМ (Вир-во DAYCO)
Номер деталі ATB2527, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ATB2527 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр ремінного шківа | 21 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Jumper, Mascott, Master, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
