
Ремінь, ролики ГРМ (компл.) CITROEN, PEUGEOT, FIAT (Вир-во DAYCO)
1 660 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900475150
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь, ролики ГРМ (компл.) CITROEN, PEUGEOT, FIAT (Вир-во DAYCO)
Номер деталі KTB336, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x230x80мм., орієнтовна вага - 0,54000кг.
Примечание: 94862 - ремень ГРМ 104х17 - 1штATB1016 - ролик натяжной - 1штV0013 - винт - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KTB336 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | 1007, 307, 106, 206, 207, Xsara, C2, C3, Berlingo, Fiorino, Nemo, Partner, 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54000 кг |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴/комплект
