
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
360 ₴
- В наявності
- Код: 6900475776
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 3PK675, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x190x10мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3PK675 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe, Carens, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
