
Ролик натяжний HYUNDAI (вир-во GMB)
460 ₴
- В наявності
- Код: 6900489228
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний HYUNDAI (вир-во GMB)
Номер деталі GT10070, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GT10070 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 19.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Great Wall, Proton |
| Сумісність з моделлю | L 300, L200, Persona 400, L400, Marcia, Wira, Lancer, Space Wagon, Space Runner, Lantra, Galant, Sonata, Santamo, Pajero, Eclipse, Hover, Colt, Delica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
