
Ролик натяжний MI Pajero ii-iv, Sport (k9), Kia Sorento i 3.0-3.8 (90-) (вир-во GMB)
550 ₴
- В наявності
- Код: 6900489231
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний MI Pajero ii-iv, Sport (k9), Kia Sorento i 3.0-3.8 (90-) (вир-во GMB)
Номер деталі GT10090, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x50мм., орієнтовна вага - 0,59000кг.
Примечание: HYUNDAI 25281-35060 HYUNDAI 25281-35020 MITS MD166381.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GT10090 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
