
Ролик натяжний HYUNDAI COUPE (вир-во GMB)
590 ₴
- В наявності
- Код: 6900489241
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний HYUNDAI COUPE (вир-во GMB)
Номер деталі GT10150, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x55мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GT10150 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Carens, Sonata, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Довжина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
