
Подушка двигуна AUDI;SEAT;SKODA;VW (вир-во Lemferder)
2 410 ₴
- В наявності
- Код: 6900546623
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна AUDI;SEAT;SKODA;VW (вир-во Lemferder)
Номер деталі 33140 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 145x360x60мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33140 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 410 ₴
