
Накінечник керма. DAEWOO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
650 ₴
- В наявності
- Код: 6900551136
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. DAEWOO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 29661 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x135x60мм., орієнтовна вага - 0,39000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29661 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Evanda, Nubira, Leganza, Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39000 кг |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
