
Накінечник рульової тяги LAND ROVER RANGE ROVER III 02-12 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
2 150 ₴
- В наявності
- Код: 6900551138
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги LAND ROVER RANGE ROVER III 02-12 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 29579 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x270x70мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29579 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴
