
Важіль маятн. MITSUBISHI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
2 520 ₴
- В наявності
- Код: 6900551143
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль маятн. MITSUBISHI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 29664 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x230x150мм., орієнтовна вага - 2,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29664 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Довжина | 200 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.60000 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴
