
Тяга керма. AUDI, PORSCHE, VW передн. вісь (Вир-во Lemforder)
3 020 ₴
- В наявності
- Код: 6900551151
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. AUDI, PORSCHE, VW передн. вісь (Вир-во Lemforder)
Номер деталі 29744 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x400x50мм., орієнтовна вага - 1,28500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29744 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.28500 кг |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020 ₴
