
Пильовик рульової рейки DAEWOO LANOS, SAAB 91-перед. міст посередині (Вир-во LEMFORDER)
740 ₴
- В наявності
- Код: 6900551163
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки DAEWOO LANOS, SAAB 91-перед. міст посередині (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30244 01, призначена для DAEWOO, Lanos, SAAB, Sens.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x430x70мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30244 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з моделлю | Espero, 9-3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
