
Пильовик рул. рейки BMW, LAND ROVER передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
490 ₴
- В наявності
- Код: 6900551170
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки BMW, LAND ROVER передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30254 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x220x70мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30254 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X3, X5, Range Rover, 7-Series, B7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
