
Накінечник рульової тяги MERCEDES M-CLASS(W163) ML 98-05 перед. міст зліва (Вир-во LEMFORDER)
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 6900551212
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги MERCEDES M-CLASS(W163) ML 98-05 перед. міст зліва (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30482 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x270x70мм., орієнтовна вага - 0,85600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30482 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85600 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴
