
Пильовик рульової рейки HYUNDAI TUCSON, KIA SPORTAGE 04- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
470 ₴
- В наявності
- Код: 6900551353
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки HYUNDAI TUCSON, KIA SPORTAGE 04- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35252 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x220x65мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35252 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
