
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1172)
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 6900621694
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1172)
Номер деталі 352316171172, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x180x130мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171172 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | 960, V70, S70, S80, 100, A6, Transporter, 850, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
