
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1173)
820 ₴
- В наявності
- Код: 6900621695
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1173)
Номер деталі 352316171173, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x110мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171173 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Fox, Caddy, Cordoba, Vento, Polo, Octavia, Felicia, Inca, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
