
Накінечник рульової тяги MERCEDES VITO, V-CLASS 96-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900675216
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Накінечник рульової тяги MERCEDES VITO, V-CLASS 96-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12194, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,49000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12194 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
