Накінечник тяги керма. VW T4 правий. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10887, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,46500кг.
Примечание: Chass. 70-T-200 000->.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10887 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46500 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

