
Опора кульова FORD TRANSIT 2.0-2.5TD 91-00 передн. нижн. (Вир-во Febi)
720 ₴
- В наявності
- Код: 6900675230
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FORD TRANSIT 2.0-2.5TD 91-00 передн. нижн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10162, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x70мм., орієнтовна вага - 1,86600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10162 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Розмір конуса | 21.8 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.86600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
