
Тяга стаб. MB задн. (Вир-во Febi)
370 ₴
- В наявності
- Код: 6900675642
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. MB задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 2317, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x140x25мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2317 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
