
Вінець шестерні 1-й пров. вала втор. КПП ГАЗ 3302,3110 (нов. обр. тупий зуб)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6917899021
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінець шестерні 1-й пров. вала втор. КПП ГАЗ 3302,3110 (нов. обр. тупий зуб) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3110-1701147, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x20мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3110-1701147 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
