
Наконечник тяги рул. ГАЗ 3302,2217 правий
390 ₴
- В наявності
- Код: 6934868268
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник тяги рул. ГАЗ 3302,2217 правий <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2217-3414056, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x90мм., орієнтовна вага - 0,68100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2217-3414056 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68100 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
