
Насос ручний в сб. солдатик <ДК
270 ₴
- В наявності
- Код: 0111569822
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос ручного в сб (солдатик) <ДК> проивзодство Дорожня карта.
Номер деталі 33,1106288, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35х90х35мм., орієнтовна вага - 0,07400 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.074 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 35 мм |
| Код запчастини | 33.11063 |
| Марка | Камаз |
| Сумісність | КамАЗ, |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
