Радіатор опалювача ВАЗ 2110-12 проивзодство Паливні системи.
Номер деталі 2110-8101060, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2110, ВАЗ-2111, ВАЗ-2112.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200х330х110мм., орієнтовна вага - 0,94000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2110-8101060 |
| Виробник | Пекар |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Група програм | Вентиляція, опалення |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

