Амортизатор багажника/капота BMW 5 проивзодство FEBI.
Номер деталі 12640, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х350х20мм., орієнтовна вага - 0,20300 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12640 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | З обох боків |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20300 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Кузів |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

