
Крило переднє МТЗ 82 голе пластик, JUBANA 80-8403041 П
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 2384883611
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крило переднє МТЗ 82 голе (пластик) проивзодство ЮБАНА ЗАТ.
Номер деталі 80-8403041 П, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300х960х150мм., орієнтовна вага - 1,22000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 80-8403041 П |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЮБАНА ЗАО |
| Вага | 1.22000 кг |
| Висота | 150 мм |
| Група програм | Операція кабіни |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴
