
Радіатор отопітеля ГАЗ 53 <ДК
2 190 ₴
- В наявності
- Код: 0381868471
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор отопітеля ГАЗ 53 <ДК> проивзодство Дорожня карта.
Номер деталі 53-8101060, призначена для ГАЗ вантажний.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230х270х150мм., орієнтовна вага - 1,10000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53-8101060 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 150 мм |
| Група програм | Вентиляція, опалення |
| Довжина | 230 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴
