
Буфер ходу стиснення ГАЗ 31029 ПРЕМІУМ <ДК
330 ₴
- В наявності
- Код: 0429801993
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Буфер ходу стиснення ГАЗ 31029 ПРЕМІУМ <ДК> проивзодство Дорожня карта.
Номер деталі 12-2902622-А, призначена для Легковий ГАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60х100х50мм., орієнтовна вага - 0,19200 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12-2902622-А |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19200 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Підвіска |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
