
Радіатор Santa Fe 2.4 i * Aut. 08/00 - AVA HYA2110
5 260 ₴
- В наявності
- Код: 4613806902
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор Santa Fe 2.4 i * Aut. 08/00- (AVA) проивзодство AVA COOLING.
Номер детали HYA2110, предназначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 600х810х170мм., орієнтовна вага - 4,00000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HYA2110 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | AVA COOLING |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 170 мм |
| Група програм | Система охолодження |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 810 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 260 ₴
