
Радіатор Logan1.6 i * 04/08 - AVA RTA2477
2 470 ₴
- В наявності
- Код: 4613806907
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор Logan1.6 i * 04/08- (AVA) проивзодство AVA COOLING.
Номер детали RTA2477, предназначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140х785х475мм., орієнтовна вага - 3,31000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RTA2477 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Logan |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.31000 кг |
| Висота | 475 мм |
| Група програм | Система охолодження |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 785 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴
