Дзеркало лев. MIT L 200 05 - проивзодство TEMPEST.
Номер деталі 036 0352 407, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160х390х290мм., орієнтовна вага - 0,50000 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 036 0352 407 |
| Виробник | Tempest |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 290 мм |
| Група програм | Дзеркала заднього виду |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

