
Ліхтар задн. прав. MIT PAJERO 03-07, TYC 17-A199-01-6B
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 4637410984
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар задн. прав. MIT PAJERO 03-07 проивзодство TYC Brother Industrial Co., Ltd.
Номер деталі 17-A199-01-6B, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80х380х120мм., орієнтовна вага - 0,15000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17-A199-01-6B |
| Виробник | TYC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Електрообладнання |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴
