
Вентилятор салону AUDI, VW, Nissens 87022
2 420 ₴
- В наявності
- Код: 5349922984
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салону AUDI, VW проивзодство Nissens.
Номер деталі 87022, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210х210х210мм., орієнтовна вага - 2,50000 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87022 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 146 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з моделлю | Bora, Arosa, Cordoba, Lupo, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.50000 кг |
| Висота | 210 мм |
| Група програм | Салон |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 420 ₴
