
Радиатор охлаждения LOGAN/DUSTER/SANDERO +-ACпр-во Van Wezel 43002477
2 910 ₴
- В наявності
- Код: 6613944741
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження LOGAN/DUSTER/SANDERO +-AC проивзодство Van Wezel.
Номер деталі 43002477, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 470х780х130мм., орієнтовна вага - 3,40000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43002477 |
| Виробник | Van Wezel |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.40000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Група програм | Система охолодження |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 910 ₴
