
Амортизатор підв. VW PASSAT передн. B2, Bilstein 17-105248
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 6900664768
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підв. VW PASSAT передн. B2 проивзодство BILSTEIN.
Номер деталі 17-105248, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160х680х160мм., орієнтовна вага - 4,00000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17-105248 |
| Виробник | Bilstein |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴
