
Свічка запалювання Denso Q16PRU
150 ₴
- В наявності
- Код: 6900832699
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі Q16PRU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04900 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Q16PRU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, УАЗ, Peugeot, Skoda, ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Cargo, Pickup, 2206, 306, 106, BX, Felicia, Gazelle, Hunter, 452, Clio, 405, Megane, Patriot, Simbir |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04900 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
