
Свічка запалювання Denso X24ESRU
170 ₴
- В наявності
- Код: 6900832701
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі X24ESRU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х90х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | X24ESRU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Lancia, Honda, Suzuki, КТМ, BMW, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | DR, DRZ, Vanvan, XJ, XL, XT, YBR, YZF, Z, XLR, GZ, TU, F, SR, Pulsar, CB, RG, Thema, CBX, Zephyr, FZR, FZ, G, GR, GPZ, 959, GN, GS, CX, GSX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴
