
Свічка запалювання Denso Q16PRU11
150 ₴
- В наявності
- Код: 6900832707
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі Q16PRU11, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Q16PRU11 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Infiniti, Nissan, Honda |
| Сумісність з моделлю | M30, Bluebird, Sunny, Prelude, Stanza, Primera, Musso, Rexton, Actyon, Civic, Korando, 300ZX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
