Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі U24ETR, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,03500 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | U24ETR |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КТМ, Kawasaki, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | GSX, GSX-R, DL, SV, UH, Speed, Trophy, Beverly |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

