
Свічка запалювання Denso W24FSU
140 ₴
- В наявності
- Код: 6900832713
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі W24FSU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,05800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W24FSU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, BMW, КТМ, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | Bora, 80, SV, Speedake, Bravo, Zenith, R 25, R 50, 103 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
